Radca prawny Szczecin Data dodania - 22 03 2013

Radca prawny Szczecin

Dane firmowe kerplik.pl:

  • Nazwa firmy: Kancelaria Adwokacka Jacek Kerplik
  • Adres firmy: ul. Kopernika 9/6 70-241 Szczecin
  • Województwo: Zachodniopomorskie
  • Telefon: 91 820 27 22
  • E-Mail: j.kerplik@kerplik.pl

Kancelaria adwokacka Kerplik oferuje usługi prawne firmom z sektora MSP. Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw cywilnych, gospodarczych, spółek, zamówień publicznych, ale podejmujemy się także proadzenia spraw karnych i rodzinnych dla osób fizycznych. Dla naszych Klientów prowadzimy nie tylko spory sądowe przed sądami wszystkich instancji, ale także udzielamy porad prawnych, sporządzamy projekty umów oraz przygotowujemy opinie prawne. Dziąki zaangażowaniu w każdą sprawę jesteśmy cenioną kancelarią adwokacką z terenu Szczecina. Do dyspozycji nasyzch Klientów pozostaje nie tylko adwokat i doradca podawkowy, ale także szereg prawników, którzy stanowią zespół profesjonalistów będących w stanie poradzić sobie z każdym problemem natury prawnej.

Reklamy

Szczegóły strony kerplik.pl:

Ten wpis przeczytało 169 osób z czego 3 postanowiło go odwiedzić.
Strona kerplik.pl posiada Pagerank na.

Strona znajduje się w następujących kategoriach:
Biznes » Doradztwo
Regionalne » woj. zachodniopomorskie
Biznes » Usługi

Oceń stronę

Ocena: 4.8/10 (4 głosów)

Podlinkuj stronę kerplik.pl:

Radca prawny Szczecin

Radca prawny Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 21

Jak dojechać do firmy ?:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Doradztwo, szkolenia, coaching dla dorosłych i młodzieży.

Każdy człowiek został stworzony z wyjątkowymi talentami, umiejętnościami i zainteresowaniami.Ludzie, którzy używają swoich naturalnych talentów doświadczają mniej stresu, osiągają lepsze wyniki, i bar... zobacz szczegóły wpisu.

Biuro rachunkowe, doradca podatkowy

Kancelaria podatkowa Vis Legis w Świebodzinie świadczy usługi doradztwa podatkowego oraz usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych dla podmiotów krajowych oraz spółek z kapitałem zagranicznym. ... zobacz szczegóły wpisu.

Efect

Dziesięć lat wystarczyło by instytucja Efect zajęło pozycję lidera sektora doradztwa w kraju. Doskonała obsługa a także skuteczność pozwoliły Efect Doradztwo Finansowe zacząć współpracę z setkami tysi... zobacz szczegóły wpisu.

KANCELARIA PRAWNA WARSZAWA - FHF Kancelaria Prawna

Kancelaria Prawna FHF Radcy Prawnego Piotra Flatow świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Kancelaria prowadzi... zobacz szczegóły wpisu.

Ogólnopolski Salon Franchisingu - franczyza

W październiku 2011 roku osoby zainteresowane franczyzą zapraszamy do Warszawy na Ogólnopolski Salon Franchisingu. Odbywającej się raz w roku od ośmiu lat imprezie przewodzi głównie idea stworzenia mo... zobacz szczegóły wpisu.

ITC Grupa - Agencja Rekrutacyjna

ITC Polska świadczy usługi w zakresie rekrutacji i leasingu pracowniczego na terenie Polski. Obecnie posiadamy oddziały w największych polskich miastach: Kraków, Warszawa Katowice, Gdańsk, Łódź, Lubli... zobacz szczegóły wpisu.

Prawnik Prawo Ochrony Środowiska

Prawo ochrony środowiska jak dodatkowo prawo ochrony przyrody to przepisy i ograniczenia do jakich są zobligowane firmy w codziennej działalności. Ich łamanie może skutkować w poważnych konsekwencjach... zobacz szczegóły wpisu.

Doradca kredytowy - kredyty Warszawa

Zapraszamy na stronę internetową Michała Fastyna, niezależnego doradcy kredytowego działającego na terenie Warszawy i aglomeracji warszawskiej, oraz w miastach takich jak Sochaczew, Łowicz, Skierniewi... zobacz szczegóły wpisu.

Radca prawny, Windykacja Kraków - KKPG

Maksymą naszej kancelarii są profesjonalizm i rzetelność. Do spraw powierzanych nam przez Klientów podchodzimy bardzo poważnie co wpływa na jakość świadczonych przez nas usług. Dla potrzeb naszych kli... zobacz szczegóły wpisu.

Pożyczka chwilówka - szybki kredyt bez BIKu

Potrzebujesz gotówki od ręki? Zgłoś się do nas. Oferujemy pomoc w uzyskaniu szybkiego kredytu lub pożyczki. Jeśli inni odmówili Ci pomocy, my znajdziemy rozwiązanie nawet w beznadziejnej sytuacji. Dla... zobacz szczegóły wpisu.