Radca prawny Szczecin Data dodania - 22 03 2013

Radca prawny Szczecin

Dane firmowe kerplik.pl:

  • Nazwa firmy: Kancelaria Adwokacka Jacek Kerplik
  • Adres firmy: ul. Kopernika 9/6 70-241 Szczecin
  • Województwo: Zachodniopomorskie
  • Telefon: 91 820 27 22
  • E-Mail: j.kerplik@kerplik.pl

Kancelaria adwokacka Kerplik oferuje usługi prawne firmom z sektora MSP. Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw cywilnych, gospodarczych, spółek, zamówień publicznych, ale podejmujemy się także proadzenia spraw karnych i rodzinnych dla osób fizycznych. Dla naszych Klientów prowadzimy nie tylko spory sądowe przed sądami wszystkich instancji, ale także udzielamy porad prawnych, sporządzamy projekty umów oraz przygotowujemy opinie prawne. Dziąki zaangażowaniu w każdą sprawę jesteśmy cenioną kancelarią adwokacką z terenu Szczecina. Do dyspozycji nasyzch Klientów pozostaje nie tylko adwokat i doradca podawkowy, ale także szereg prawników, którzy stanowią zespół profesjonalistów będących w stanie poradzić sobie z każdym problemem natury prawnej.

Reklamy

Szczegóły strony kerplik.pl:

Ten wpis przeczytało 183 osób z czego 3 postanowiło go odwiedzić.
Strona kerplik.pl posiada Pagerank na.

Strona znajduje się w następujących kategoriach:
Biznes » Doradztwo
Regionalne » woj. zachodniopomorskie
Biznes » Usługi

Oceń stronę

Ocena: 4.8/10 (4 głosów)

Podlinkuj stronę kerplik.pl:

Radca prawny Szczecin

Radca prawny Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 21

Jak dojechać do firmy ?:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ubezpieczenia

iPolisy.pl - serwis ubezpieczeniowy.W serwisie dowiesz się wszystkie o rynku ubezpieczeniowym w Polsce. Bieżące informacje oraz artykuły będące doskonałym źródłem wiedzy o świecie ubezpieczeń. Porówna... zobacz szczegóły wpisu.

Windykacja

Money Back jest firmą, która zajmuje się rozwiązywaniem problemów z nieterminowym rozliczaniem płatności. Działamy na rynku windykacji skutecznie i profesjonalnie. A nasz zespół to doskonała i wyspecj... zobacz szczegóły wpisu.

Producent karty plastikowe, identyfikatory szkolne

Oferujemy druk kart plastikowych i magnetycznych w każdej ilości. Użyte materiały oraz technologia druku pozwala nam oferować bardzo trwałe karty plastikowe, które sprawdzą się w każdych warunkach. Na... zobacz szczegóły wpisu.

Biuro rachunkowe Warszawa

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym. Specjalizujemy się w KOMPLEKSOWEJ OBSŁUDZE RACHUNKOWEJ wszelkiego rodzaju firm. Wśród swoich klientów mamy zarówno osoby fizyczne jak i różnego rodzaju spó... zobacz szczegóły wpisu.

Efect

Mnóstwo osób ma styczność z bankami, gdyż wnioskuje o kredyty, odkłada środki lub ubezpiecza własne zdrowie. Jednak niestety nie każdy posiada wiedzę na temat umów finansowych. Wiele osób po prostu wn... zobacz szczegóły wpisu.

Doradztwo prawne Bydgoszcz

Nasza firma przekazuje w Twoim imieniu do rejestru dłużników informacje na temat nierzetelnych kontrahentów, którzy nie regulują swoich zobowiązań w terminie. Za naszym pośrednictwem możesz dopisać do... zobacz szczegóły wpisu.

Agencja PR

Po co firmie jest przydatna agencja pr? Czy rozsądniej zatrudnić agencję czy może stworzyć w firmie strukturę, która będzie odpowiedzialna za działania pr? Postanowienie o zaangażowaniu agencji pr jes... zobacz szczegóły wpisu.

Magazyny Poznań - wynajem/sprzedaż

Nie ważne, czy szukasz gotowego magazynu w konkretnej części miasta, czy też gruntu, na którym sam chcesz postawić taki magazyn. Spółka Isalscy w swojej bazie ofert ma wiele gotowych rozwiązań dla wym... zobacz szczegóły wpisu.

Katalog sal konferencyjnych

Nasz serwis to miejsce, które promuje branże konferencyjna a mianowicie rożne rodzaje miejsc, w których są sale na wynajem, gdzie można zorganizować konferencje. Portal to centrum informacyjne które p... zobacz szczegóły wpisu.

DNS Claims - pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie

DNS Claims - jesteśmy firmą udzielającą pomocy prawnej osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych oraz w pracy na terenie Polski oraz Anglii i Walii. Nasza pomoc opiera się nie tylko w uzyskaniu odszk... zobacz szczegóły wpisu.