Radca prawny Szczecin Data dodania - 22 03 2013

Radca prawny Szczecin

Dane firmowe kerplik.pl:

  • Nazwa firmy: Kancelaria Adwokacka Jacek Kerplik
  • Adres firmy: ul. Kopernika 9/6 70-241 Szczecin
  • Województwo: Zachodniopomorskie
  • Telefon: 91 820 27 22
  • E-Mail: j.kerplik@kerplik.pl

Kancelaria adwokacka Kerplik oferuje usługi prawne firmom z sektora MSP. Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw cywilnych, gospodarczych, spółek, zamówień publicznych, ale podejmujemy się także proadzenia spraw karnych i rodzinnych dla osób fizycznych. Dla naszych Klientów prowadzimy nie tylko spory sądowe przed sądami wszystkich instancji, ale także udzielamy porad prawnych, sporządzamy projekty umów oraz przygotowujemy opinie prawne. Dziąki zaangażowaniu w każdą sprawę jesteśmy cenioną kancelarią adwokacką z terenu Szczecina. Do dyspozycji nasyzch Klientów pozostaje nie tylko adwokat i doradca podawkowy, ale także szereg prawników, którzy stanowią zespół profesjonalistów będących w stanie poradzić sobie z każdym problemem natury prawnej.

Reklamy

Szczegóły strony kerplik.pl:

Ten wpis przeczytało 190 osób z czego 3 postanowiło go odwiedzić.
Strona kerplik.pl posiada Pagerank na.

Strona znajduje się w następujących kategoriach:
Biznes » Doradztwo
Regionalne » woj. zachodniopomorskie
Biznes » Usługi

Oceń stronę

Ocena: 4.8/10 (4 głosów)

Podlinkuj stronę kerplik.pl:

Radca prawny Szczecin

Radca prawny Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 21

Jak dojechać do firmy ?:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Biuro rachunkowe Kielce

Najlepsze biuro rachunkowe z Kielc zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się pełną obsługą rachunkową firm oraz doradztwem podatkowym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, posiada... zobacz szczegóły wpisu.

TRUST - Odszkodowania powypadkowe Wrocław

Trust Doradztwo Prawne - specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, w rolnictwie, a także za wypadki, do których doszło w wyniku nienależytego utrzymani... zobacz szczegóły wpisu.

Biznes plan Gdańsk

MASTER Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczo-szkoleniową. Powstaliśmy korzystając z programu przedakcesyjnego SAPARD. Obecnie rozwijamy firmę korzystając ze środków unijnych w ramach ZPORR. W 2005... zobacz szczegóły wpisu.

Biuro rachunkowe Rzeszów

Poszukujesz księgowej lub doradcy podatkowego czy też prawnego? Już nie musisz szukać. Polecamy naszą bardzo korzystną propozycję kompleksowych usług w temacie prowadzenia księgowości, doradztwa finan... zobacz szczegóły wpisu.

Kancelaria adwokacka szczecin

Adwokat Mariola Świderska udziela pomocy prawnej osobom prywatnym jak i osobom prowadzącym działalność gospodarczą dysponując szerokim zakresem usług. Pomoc prawna udzielana jest ustnie lub pisemnie (... zobacz szczegóły wpisu.

Dotacje unijne

Nasza firma to wspólnik Twojej firmy w pozyskiwaniu dotacji unijnych. Zawierając współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że potraktujemy Twoją ofertę poważnie i profesjonalnie oraz zapewnimy pomo... zobacz szczegóły wpisu.

Biuro Rachunkowe Radom - Grażyna Drogomirecka Nalewajko

Firma DoS Radom - Grażyna Drogomirecka Nalewajko, radomskie Biuro rachunkowe, świadczy pełne usługi finansowo-księgowe dla firm, i osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą z Radomia i oko... zobacz szczegóły wpisu.

Certyfikat energetyczny iława

Dobry certyfikat energetyczny jest w cenie, a wskazówki w nim zawarte mogą pomóc nam zaoszczędzić na wydatkach ponoszonych zimą na ogrzewanie, lub pewnym nakładem poprawiona charakterystyka energetycz... zobacz szczegóły wpisu.

Antywindykacja Poznań oddłużanie restrukturyzacja

Legal Adviser Sp. z o.o. kancelaria prawna specjalizująca się doradztwie gospodarczym oferuje swoje usługi w zakresie oddłużania firm oraz osób prywatnych (antywindykacja). W jej ramach negacjujemy w ... zobacz szczegóły wpisu.

Pożyczka chwilówka - szybki kredyt bez BIKu

Potrzebujesz gotówki od ręki? Zgłoś się do nas. Oferujemy pomoc w uzyskaniu szybkiego kredytu lub pożyczki. Jeśli inni odmówili Ci pomocy, my znajdziemy rozwiązanie nawet w beznadziejnej sytuacji. Dla... zobacz szczegóły wpisu.