Radca prawny Szczecin Data dodania - 22 03 2013

Radca prawny Szczecin

Dane firmowe kerplik.pl:

  • Nazwa firmy: Kancelaria Adwokacka Jacek Kerplik
  • Adres firmy: ul. Kopernika 9/6 70-241 Szczecin
  • Województwo: Zachodniopomorskie
  • Telefon: 91 820 27 22
  • E-Mail: j.kerplik@kerplik.pl

Kancelaria adwokacka Kerplik oferuje usługi prawne firmom z sektora MSP. Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw cywilnych, gospodarczych, spółek, zamówień publicznych, ale podejmujemy się także proadzenia spraw karnych i rodzinnych dla osób fizycznych. Dla naszych Klientów prowadzimy nie tylko spory sądowe przed sądami wszystkich instancji, ale także udzielamy porad prawnych, sporządzamy projekty umów oraz przygotowujemy opinie prawne. Dziąki zaangażowaniu w każdą sprawę jesteśmy cenioną kancelarią adwokacką z terenu Szczecina. Do dyspozycji nasyzch Klientów pozostaje nie tylko adwokat i doradca podawkowy, ale także szereg prawników, którzy stanowią zespół profesjonalistów będących w stanie poradzić sobie z każdym problemem natury prawnej.

Reklamy

Szczegóły strony kerplik.pl:

Ten wpis przeczytało 187 osób z czego 3 postanowiło go odwiedzić.
Strona kerplik.pl posiada Pagerank na.

Strona znajduje się w następujących kategoriach:
Biznes » Doradztwo
Regionalne » woj. zachodniopomorskie
Biznes » Usługi

Oceń stronę

Ocena: 4.8/10 (4 głosów)

Podlinkuj stronę kerplik.pl:

Radca prawny Szczecin

Radca prawny Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 21

Jak dojechać do firmy ?:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Adwokat wrocław

Progres nauki i techniki dziś widoczny jest na wielu płaszczyznach w tym również w sektorze prawnym. Jego rezultatem są głównie tzw. ePorady prawne czyli porady, których udziela się za pomocą sieci. P... zobacz szczegóły wpisu.

Adwokat Warszawa Powiśle, sprawy cywilne

Kancelaria adw. Dariusza Staniszewskiego świadczy usługi w zakresie obsługi prawnej osób fizycznych i prawnych - prawo cywilne w tym odszkodowania, skuteczna windykacja długów, prawo rodzinne (rozwody... zobacz szczegóły wpisu.

Producent karty plastikowe, identyfikatory szkolne

Oferujemy druk kart plastikowych i magnetycznych w każdej ilości. Użyte materiały oraz technologia druku pozwala nam oferować bardzo trwałe karty plastikowe, które sprawdzą się w każdych warunkach. Na... zobacz szczegóły wpisu.

Biuro rachunkowe Rzeszów

Poszukujesz księgowej lub doradcy podatkowego czy też prawnego? Już nie musisz szukać. Polecamy naszą bardzo korzystną propozycję kompleksowych usług w temacie prowadzenia księgowości, doradztwa finan... zobacz szczegóły wpisu.

Szkolenia dla inwestorów

Trinity Capital Business Network (TCBN) jest przedsięwzięciem dzięki któremu będzie miało miejsce ponad 70 ekskluzywnych konferencji poświęconych tematyce pozyskiwania finansowania oraz prywatnych inw... zobacz szczegóły wpisu.

Wniosek do sądu

Biuro pisania podań - pomoc prawna, wzory pism prawnych. Serwis Pisma Prawne - pomoc prawna bez wychodzenia z domu. Elektroniczne postępowanie przed sądem, komornik - jak się przed nim bronić. Pomoc p... zobacz szczegóły wpisu.

Baterie słoneczne

Soleon jest przedsiębiorstwem, które dąży do używania w naszym państwie oze - odnawialne źródła energii. Propaguje zatem używanie baterii słonecznych, a także pozostałych ogniw fotowoltaicznych i info... zobacz szczegóły wpisu.

Niezależny doradca kredytowy Warszawa

Informacje Kredytowe to wyspecjalizowany blog niezależnego doradcy kredytowego, specjalizującego się w kredytach hipotecznych, mieszkaniowych i hipoteczno-budowlanych i z racji tej specjalizacji stale... zobacz szczegóły wpisu.

Doradztwo personalne

Strona Grafton. pl jest dedykowana tym, którzy są na etapie szukania pracy. Bez względu na branżę (księgowość, turystyka, a może budownictwo? ), miejsce wykonywanej pracy (podlaskie, śląskie, mazowiec... zobacz szczegóły wpisu.

Biznes informacje

Informacje gospodarcze wymagane są we wszystkich działach gospodarki, zarówno przemysł, obszerne rolnictwo jak również turystyka nie mogą dobrze funkcjonować bez wiedzy na informacje finansowe i gospo... zobacz szczegóły wpisu.